REGULAMIN RODO

Państwa dane są bezpieczne

Szanowni Państwo, w związku z tym, że od 25 maja 2018r. ma zastosowanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), przekazujemy informacje dotyczące Państwa danych osobowych.

Kto przetwarza Państwa dane?

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Con-Graph ul. Nowa 2, 87-162 Lubicz Górny

W jakim celu dane są przetwarzane?

Zgodnie z nowymi przepisami, uwzględniając potrzebę zachowania kontaktu z Państwem informujemy, że dane przekazane przez Państwa posłużą nam w celu przedstawienia ofert handlowych i korespondencji biznesowej prowadzonej przez naszą firmę, a także w celu odpowiedzi na Państwa pytania w sposób, na który została wyrażona takowa zgoda. Dla utrzymania relacji biznesowej dane zostaną przechowane bezterminowo. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Firmy. Co do zasady, w naszej bazie przechowujemy imię i nazwisko, nazwa firmy, adres, NIP, adres e-mail i numer telefonu.

Dostęp i zarządzanie danymi

Zgodnie z przepisami wskazanego Rozporządzenia, przysługuje Państwu prawo do: żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W przypadku sprzeciwu przetwarzania danych i tym samym zaprzestania ich przetwarzania prosimy o przesłanie takiej informacji w formie wiadomości zwrotnej. Podkreślamy, że Państwa dane są u nas bezpiecznie. Jednocześnie informujemy, że przy braku Państwa sprzeciwu do tego czasu, Con-Graph będzie stale przechowywać Państwa dane osobowe i korzystać z nich w celu utrzymania relacji biznesowej i wysyłania korespondencji na zasadach nawiązujących do dotychczasowej współpracy.